מתחתנים >> הפקת אירוע >> אזור המרכז >> תל אביב >> די ג'י ניר רוזנברג
 
 
 
DJ  ניר רוזנברג
 
 
התקשרו לDJ ניר רוזנברג
053-9370018
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אהלן אהלן

 
אני DJ ניר רוזנברג – נעים להכיר! בשנים האחרונות אני מנגן בכל סוגי האירועים עם חיבה מיוחדת לחתונות. יש בחתונה איזה קסם שאין באף אירוע אחר, והקסם הזה מביא אותי בכל פעם מחדש לעמדה עם מטרה ברורה ומידית: להרים לכם ולאורחים שלכם ערב מטורף בעוצמות הכי גבוהות שיש. מקבלת הפנים ועד שאחרון המוזמנים זז הביתה, הווייב ילך ויתעצם מרגע לרגע ויגיע לשיא בדיוק בזמן הנכון.

אפשר להיכנס לכם לנשמה?

לא רוצה להיות חטטן, אבל רק ככה אוכל להבין מה עושה לכם את זה. להבין על אלו שירים גדלתם בבית, מה השירים שמרגשים אתכם ומה אתם אוהבים לשמוע כשאתם רוצים לשכוח מהכול. למה זה חשוב? כי את רשימת השירים אני בונה במיוחד בשבילכם, לפי הדגשים והבקשות המיוחדות שלכם, אז דברו חופשי או פשוט שלחו לי לינקים :).

הטובים לפלייליסט

בסופו של דבר, הכול מתחיל ונגמר בבחירת השירים – וזו העבודה / האהבה האמיתית. לבנות פלייליסט שיפתיע, יחדש ויביא למוזמנים את המוזיקה הכי שמחה ומעניינת שיש לעולם להציע. בגלל זה אני חי ונושם מוזיקה, שומע כמה שיותר חומרים חדשים ומחפש את הרימיקסים שישדרגו את הקצב. בכל חתונה. אני מכין סט מושקע מאפס, שאליו נכנסים רק הטראקים השווים ביותר, בלי למחזר או ללכת על המובן מאליו.
אז איך אומרים? שניפגש בשמחות! אבל לפני זה בואו ניפגש לקפה, נכיר קצת יותר ונתחיל לחשוב מוזיקה. דברו איתי: 053-9370018.
 
מוזיקה לחתונה